مقالاتکلینیک دامپزشکی

۱۴۰۰-۰۸-۰۵0
https://avizhehpet.ir/wp-content/uploads/2021/07/Veterinary-Clinic-drsoltani_petclinic.ir2_.jpg
کلینیک دامپزشکی آویژه

کلینیک دامپزشکی آویژه با افتخار اعلام می‌نماید یکی از مجهزترین و پیشرفته‌ترین مراکز ارایه خدمات دامپزشکی بصورت دامپزشکی آنلاین و خدمات حضوری، آماده ارایه تمام خدمات دامپزشکی از جمله معاینه، جراحی، خدمات بهیاری، دهان و دندان، بستری با آزمایشگاه مجهز و پیشرفته جهت غربالگری حیوانات خانگی با کادری مجرب و متخصص می‌باشد.

شغل دامپزشکی چیست؟

حیوانات مانند ما انسان ها حق زندگی دارند. اگر انسان در طول زندگی نیاز به مراقبت های بهداشتی و سلامتی دارد به تبع حیوانات هم حق استفاده از این مراقبت‌ها را دارند.
با توجه به اینکه نگهداری و مراقبت از حیوانات خانگی، کاری سخت اما لذت بخش است، ولی غفلت از آن باعث به خطر افتادن سلامتی حیوان و به دنبال آن سلامتی جامعه می‌شود. دامپزشک تنها دکتر حیوانات نیست، بلکه حافظ حقوق سلامت جامعه نیز می‌باشد.
دامپزشک یا Veterinary physician یک فرد متخصص و آشنا به امور پزشکی حیوانات، در حوزه سلامت و درمان حیوانات خانگی می باشد که با رفتار شناسی و روانشناسی حیوانات و نیز معاینه آنها به حل و درمان مشکل سلامت حیوان می پردازد و با ارایه راه کارهای پزشکی سلامت او را تامین می‌کند.


برای خواندن مطالب درمورد دامپزشکی آنلاین
میتوانید:

کلینیک دامپزشکی - دکتر سلطانی پت کلینیک

مشخصات کلینیک دامپزشکی خوب

تمیز بودن

تمیزی یک کلینیک دامپزشکی مانند یک بیمارستان خصوصی می‌باشد. چرا که حیوانات زیادی با بیماری مختلف پوستی و میکروبی به دامپزشکی آورده می‌شود رعایت بهداشت و استرلیزه محل درمان و معاینه حیوانات اهمیت بالایی دارد.

تخصص و مهارت دامپزشک

برای پی‌بردن به میزان تخصص و مهارت دامپزشک می توانید از نوع توجه و رسیدگی به حیوان اطلاع یابید. تشخیص درست، شناخت حیوان و ارایه راهکار درمانی مناسب از مزیت‌های خوب یک دامپزشکی خوب است.

مدرک دامپزشکی معتبر

یک دامپزشکی خوب دارای پرسنل و کادر درمان مجرب با مدارک پزشکی معتبر نظام دانپزشکی شناخته می شود.

امکانات دامپزشکی

حتما دقت کنید یک دامپزشکی خوب و مجهز دارای دستگاه‌های مجهز آزمایشگاهی برای غربالگری و درمان دقیق بیماری حیوان باشد.

رضایت مشتری از کلینیک دامپزشکی

همیشه رضایت مشتری اولویت اول یک دامپزشکی خوب است. می توانید با سوال و یا پرسش و پاسخ از دیگران یک دامپزشکی خوب را پیدا و استفاده کنید.

صدور شناسنامه سلامتی یا گواهی خروج از کشور

دقت کنید حتما دامپزشکی خوب امکان صدور شناسنامه سلامتی حیوان را داشته باشد.

پت شاپ خوب

یک دامپزشکی خوب امکانات فروشگاهی حیوانات نظیر خوراک، دارو، لباس، وسایل بازی و رفاهی را باید تامین کند.

دوره های آموزشی و تربیتی

یک دامپزشکی خوب در کنار خدمات خود سرویس آموزش و روش های اصولی تربیت حیوان را نیز آموزش می دهد.

آرایشگاه حیوانات

برای اصلاح مو، ناخن گیری و شستشو و تمیز کردم حیوانات دارا بودن یک آرایشگاه خوب از اولویت‌های اصلی کلینیک دانپزشکی است.

  • خدمات واکسیناسیون دوره ای و فصلی حیوانات
  • خدمات شستشو و تمیز و اصلاح حیوانات نظیر ناخن گیری
کلینیک دامپزشکی - دکتر سلطانی پت کلینیک
کلینیک دامپزشکی - دکتر سلطانی پت کلینیک

چرا کلینیک آویژه

حیوانات خانگی مانند سگ، گربه، خرگوش، پرندگان و غیره همگی به دلیل ارتباط مستقیم و حضور در بین جامعه انسان‌ها، همیشه در معرض خطرات مختلف سلامتی و بهداشتی قرار دارند. علاوه بر این بهیاری و نگهداری از حیوانات نیاز به دقت و مراقبت های پزشکی تخصصی نیز دارد، که تنها یک دامپزشک متخصص و با تجربه می تواند در نگهداری هر چه بهتر حیوان به شما کمک کند.

کلینیک دامپزشکی آویژه یکی از با سابقه ترین و مجهزترین کلینیک دامپزشکی در تهران، با کادری متخصص و مجرب با ارایه خدمات دامپزشکی برای حیوانات خانگی است.

امکانات درمانی و سلامتی  پیشرفته کلینیک آویژه، مانند اورژانس، آزمایشگاه و پت شاپ و نیز تامین امکانات رفاهی و تفریحی و ارایه خدمات مشاوره دامپزشکی آنلاین و حضوری بخشی از مزایای خوب کلینیک آویژه است./

کلینیک دامپزشکی - دکتر سلطانی پت کلینیک

خدمات کلینیک

از آنجاییکه که حیوانات زبان گویا ندارند، در صورت بروز هر مشکلی سلامتی ، حیوانات با رفتار و عملی که انجام می دهند مشکل خود را به اطلاع صاحب خود می‌رساند.

تشخیص درست و اصولی مشکل از طریق رفتار حیوان کار یک پزشک متخصص دامپزشکی می‌باشد. چرا با علم و علوم پزشکی و تجربه کسب کرده در درمان به هزاران حیوان مختلف، بیشتر از افراد دیگر جامعه با مشکلات پزشکی و درمانی حیوانات آشنا هستند.

کلینیک دامپزشکی آویژه به صورت تخصصی با تجربه درمان هزاران حیوان مختلف خانگی و شناخت کمبودهای درمانی حیوانات در جامعه، سرویس تامین سلامت و بهداشت حیوانات با فضای رفاهی و درمانی را تامین کرده است.

در کلینیک دامپزشکی آویژه علاوه بر اینکه افراد متخصص با بورد تخصصی جراحی دامپزشکی از دانشگاه تهران و طی دورهای تکمیلی جراحی حیوانات خانگی از دانشگاه مونترال کانادا مشغول فعالیت هستند تمام امکانات غربالگری و نگهداری پزشکی برای تامین حداکثر سلامتی حیوانات به شرح زیر آماده ارایه تمام خدمات دامپزشکی هست :

آزمایشگاه دامپزشکی آویژه

در آزمایشگاه دامپزشکی آویژه برای غربالگری و بررسی اصولی سلامتی حیوانات با استفاده از دستگاه های پیشرفته امکان ارایه خدمات آزمایشگاهی پیشرفته را برای حیوانات شما تامین کرده ایم. برای استفاده از خدمات آزمایشگاهی تعیین وقت الزامی می‌باشد.

دستگاه رادیو گرافی و دستگاه سونوگرافی دامپزشکی آویژه

جهت تشخیص هر نوع علایم شکستگی، گرفتگی رگ، بررسی ساختمان بدنی حیوان نظیر دستگاه گوارش نظیر مری، معده، اثنی عشر و روده کوچک، و ضایعاتی نظیر زخم، تنگی، انسداد یا تومور و …را تشخیص می دهیم.

دستگاه پروسسور دامپزشکی

با تامین تجهیزات ظهور و ثبوت عکس های رادیو گرافی شما نیازی به مراجعه به دیگر مراکز آزمایشگاهی برای پاسخ آزمایشگاه ندارید و تمام پاسخ آزمایشات در آزمایشگاه دامپزشکی آویژه انجام می‌شود.

کلینیک دامپزشکی - دکتر سلطانی پت کلینیک

اکوکاردیوگرافی تخصصی

تمام آزمایشات مرتبط با قلب و رگ های خونی حیوانات توسط دستگاه اکوکاردیوگرافی به صورت دقیق بررسی می‌شود تا هر نوع علایم خطرناک بیماری داخلی قابل تشخیص باشد.

 اورژانس دامپزشکی آویژه

با توجه به اینکه حیوانات بی زبان هستند برای  درمان سرپایی حیوانات و تشخیص نوع بیماری در بخش اورژانس آویژه تحت نظر و معاینات اولیه قرار می‌گیرند. سپس با توجه به نتیجه معاینه دوره درمان یا استفاده از خدمات پزشکی تا بازیابی سلامت حیوان توسط دامپزشک متخصص ارایه می شود.

بخش اورژانس برای جلوگیری از صرف هزینه اضافه و ترخیص سریع برای درمان حیوان ایجاد شده است تا به شما کمک کند با مشاوره و نیز راهنمای لازم برای استفاده از خدمات دامپزشکی آویژه اقدام کنید.

بخش جراحی حیوانات کلینیک دامپزشکی آویژه

با انجام پروسه های درمانی elective در کلینینک دامپزشکی آویژه خدمات جرم گیری دندان، و جراحی مهم مانند درمان عفونت رحمی، پارگی مثانه، بیرون زدگی چشم، پیچ خوردگی روده، درمان گرفتگی رگ، جراحی قلب و درمان جراحی‌های دستگاه گوارش و غیره انجام می‌شود.

حیوانات بخصوص گربه خیلی زود دچار مصمویت غذایی می شوند بخصوص اینکه در هر فصل ممکن است بیماری‌های عفونی مختلفی در حیوانات به وجود آید که با استفاده از خدمات جراحی کلینیک دامپزشکی آویژه سلامتی حیوان تامین می‌شود.

کلینیک دامپزشکی - دکتر سلطانی پت کلینیک

پانسیون دامپزشکی آویژه

جهت درمان و بررسی و نظارت دقیق به شیوه باکس مجزا برای حیوانات سگ و گربه با دوربین های پایش ۲۴ ساعته تمامی خدمات پانسیون با امکانات تهویه هوا عمل واکسینه و درمان بیماری کک، کنه و انواع بیماری های تنفسی و عفونی به دقت تحت نظر قرار می گیرند تامین شده است.

تامین سلامتی حیوان از نظر بیماری‌های مشترک انسان و حیوان یکی از اولویت‌های اصلی خدمات دامپزشکی آویژه می‌باشد، که سعی می کنیم تا امکان انتقال بیماری به محیط زندگی شما را به حداقل برسانیم.

دیگر خدمات کلینیک دامپزشکی آویژه

برای حیوانات خدمات پت شاپ نظیر انواع غذا، نوشیدنی، وسایل سرگرمی و نیز لباس حیوان، تجهیزات حمل و نگهداری، محصولات دارویی و درمانی و نیز بهداشتی را فراهم کرده‌ایم.

انجام تمام خدمات مرتبط با بهیاری حیوانات در زمینه های مختلف در دامپزشکی آویژه نیز به شرح زیر می‌باشد :

خدمات دندانپزشکی حیوانات

صدور شناسنامه سلامت حیوان

خدمات عقیم سازی و کنترل زاد و ولد

خدمات واکسیناسیون دوره ای و فصلی حیوانات

خدمات شستشو و تمیز و اصلاح حیوانات نظیر ناخن گیری

خدمات تزریقات و پانسمان حیوانات

خدمات جراحی و اکسیژن تراپی جهت احیای حیوان

خدمات میکروچیپ گذاری حیوانات

کلینیک دامپزشکی - دکتر سلطانی پت کلینیک

خدمات مشاوره دامپزشکی آنلاین

در کنار تمام خدمات دامپزشکی توسط کلینیک دامپزشکی آویژه خدمات مشاوره و راهنمایی در زمینه تربیت و نگهداری درست از حیوانات نیز بصورت آنلاین یا حضوری انجام می‌شود.

حیوانات مانند یک عضوی از خانواده در ما زندگی می‌کند پس باید اداب و وظیفه خود و محدودیت های زندگی در کنار انسان‌ها را بداند. برای انجام برخی روش های تربیتی برای حیوانات مختلف شمات با روش های نگهداری حیوانات آشنا خواهید شد.

در کلینیک دامپزشکی آویژه با تامین استخر بازی و امکانات پارک بازی می توانید اوقات مفرحی را سپری کنید. در این اوقات می توانید زیر نظر مشاورین با روش های تربیت و اصول نگهداری حیوان بهتر و عملی تری آشنا شوید.

ما در کلینیک دامپزشکی آویژه سعی کردیم به حیوانات ارزش داده و آنها را به عنوان عضوی ثابت و دارای حق رای در بین خود فرهنگ‌سازی کنیم. استفاده درست و نگهداری اصولی از حیوانات هر چند داری سختی می‌باشد ولی ارزش لذت و زندگی در کنار آنها این سختی را از یاد می برد.

با برنامه ریزی درست، تغذیه مناسب، چک آپ دوره ای و واکسیناسیون خوب علاوه بر اینکه سلامت حیوان را تامین می کنید سلامتی خود را نیز تضمین می کنید. ما در کلینیک آویژه مراقب خانواده شما هستیم.

مشخصات یک کلینیک دامپزشکی خوب چیست ؟

  • تخصص و مهارت
  • تمیز بودن
  • مدرک دامپزشکی معتبر

خدمات مشاوره دامپزشکی آنلاین چگونه است ؟

در کنار تمام خدمات دامپزشکی توسط کلینیک دامپزشکی آویژه خدمات مشاوره و راهنمایی در زمینه تربیت و نگهداری درست از حیوانات نیز بصورت آنلاین یا حضوری انجام می‌شود.

خدمات کلینیک دامپزشکی آویژه چیست ؟

  • خدمات دندانپزشکی حیوانات
  • صدور شناسنامه سلامت حیوان
  • خدمات عقیم سازی و کنترل زاد و ولد
  • خدمات واکسیناسیون دوره ای و فصلی حیوانات
  • خدمات شستشو و تمیز و اصلاح حیوانات نظیر ناخن گیری

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

درباره ما

کلینیک آویژه یکی از باسابقه ترین و مجهزترین کلینیک دامپزشکی در تهران است. امکانات تخصصی و کاملی در کلینبک برای حیوانات شما فراهم شده است. انواع معاینات تخصصی، جراحی ها، خدمات دهان و دندان، بستری و …در کلینیک آویژه انجام می شود.

ارتباط با ما
مجیدیه شمالی خ استاد حسن بنا شمال نبش امیرنیا پ ۷۴۴ ط دوم
۰۲۱۲۶۳۲۰۴۵۵
همه روزه از ساعت ۷-۱۹
اشتراک خبرنامه