خدمات ما

همه خدمات کلینیک

با بهترین متخصصین در خدمت شماییم

واکسیناسیون

واکسیناسیون و درمان ضد انگلی یکی از متداول ترین علل مراجعه به دامپزشک محسوب می شود و انجام به موقع و منظم آن برای حفظ سلامت حیوان خانگی و افراد در تماس با آن اهمیت بسزایی دارد.

واکسن سه گانه سگ شامل ( دیستمبر، پارواویروس و هپاتیت).

واکسن پنج گانه سگ شامل ( دیستمبر، پارواویروس، هپاتیت، دو سویه پاراآنفلونزا)
واکسن شش گانه سگ شامل ( دیستمبر، پارواویروس، هپاتیت، پاراآنفلوانزا، دو سویه لپتوسپیروز)
واکسن هفت گانه سگ شامل ( دیستمبر، پارواویروس، هپاتیت، پاراآنفلوانزا، دو سویه لپتوسپیروز، و آدنو ویروس)
واکسن نه گانه سگ شامل ( دیستمبر، پارواویروس، هپاتیت، پاراآنفلوانزا، پنج سویه لپتوسپیروز)
واکسن سه گانه گربه شامل ( رینوتراکئید، کلسی ویروس، پن لکوپنی)


واکسیناسیون

دندانپزشکی حیوانات

دندانپزشکی حیوانات خانگی

دندانپزشکی حیوانات خانگی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی درینبخش دندانپزشکی بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی  درین مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های  دندانپزشکی میباشد که کلیه امور ترمیمی دندان و ریشه دندان ؛ عصب کشی ؛ و انجام کلیه پروتوزها ی دندانی  ، جرم گیری همچنین  رفع بیماریهای لثه بر طرف کردن بوی بد دهان حیوانات خانگی   زیر نظر متخصصین مربوطه انجام میپذیرد  بخش دندانپزشکی مجهز به یونیت دندانپزشکی و دستگاه های جرم گیری ؛ اولتراسونیک و کلیه وسائل تخصصی جهت جراحیهای فک ؛ دندان ؛ و لثه میباشد


پوست ومو

وسائل مورد نیاز برای آرایش روزانه فقط شامل یک برس یا شانه‌ای است که دارای دندانه های نوک تیز نباشد. سگ‌هایی که دارای موهای نرم هستند را بهتر می‌توان آرایش نمود. زیرا کثافات و مواد زائد جذب آنها نمی‌شود و از سوی دیگر موهای آنها حالت کرکی پیدا نمی‌کند ولی سگ‌هایی که دارای موهای سیم مانند هستند می‌بایست موهای‌شان ۲ الی ۴ بار در طول سال کوتاه شود. و در این فواصل برس زدن منظم می‌تواند مو را در وضعیت مناسبی قرار دهد. سگ‌های مو بلند نیز نیاز دارند که مرتباً شانه و حمام داده شوند. این امر از ژولیدگی موها جلوگیری می‌کند.


پوست و موحیوانات

حیوانات

برگه خروج

گواهی سلامت دامپزشکی بخش خصوصی (مدت اعتبار این گواهی از تاریخ صدور یک هفته می باشد) شناسنامه بهداشتی و یک برگ کپی از صفحه اول (مشخصات حیوان) و صفحهای که برچسب آخرین واکسن هاری و دیگر اقدامات بهداشتی در آن درج شده است.
• کارت میکروچیپ و یک برگ کپی از آن (شناسایی در پرندگان با کاشت میکروچیپ و یا نصب حلقه پا امکان پذیر می باشد) 
• اصل گذرنامه مسافر و یک برگ کپی از صفحه مشخصات
• خروج حیوانات نام برده شده درلیست citis به همراه مسافر (نظیر کاسکو، کاکادو، عروس هلندی و…) علاوه بر احراز شرایط مذکور مستلزم دارا بودن گواهی citis از سازمان محیط زیست کشور ایران و اجرای مقررات قرنطینه دامپزشکی کشور مقصد می‌باشد.
• جهت صدور مجوز برای سگ و گربه باید حداقل ۱۴ روز از تزریق آخرین واکسنهاری گذشته باشد.
• جهت خروج ازکشور اعتبار مجوز صادره ازتاریخ صدور حداکثر۱۰ روز می باشد.
•


شناسنامه

شناسنامه حیوانات خانگی نشان دهنده هویت حیوان و صاحب آن می باشد که ، در بر گیرنده تمامی مشخصات هویتی حیوان می باشد و حیوان دارای شناسنامه از ارائه بهتر خدمات، می تواند بهره مند گردد.صدور شناسنامه سگ ، گربه ، پرندگان و حیوانات خانگی شامل انواع شناسنامه های بهداشتی. عادی و بین المللی با انجام معاینه کامل و عملیات واکسیناسیون و پیشگیری بر علیه انگلهای داخلی همچنین خوراندن قرص های ضد انگل به حیوانات شما توسط متخصصان و کارشناسان دامپزشکی آویژه  پت انجام میشود.


شناسنامه

تربیت سگ و گربه

میکروچیپ

بسیاری از افراد تصور می کنند میکروچیپ نوعی ردیاب است اما این گونه نیست. مورد استفاده ردیاب حیوانات با میکروچیپ حیوانات، متفاوت است اما به قطعیت می توان گفت این دو مکمل یکدیگرند و برای مراقبت از حیوانات به هردوی این تکنولوژی ها نیاز داریم .

میکروچیپ یا ریزپردازنده، یک تکنولوژی ساده و بسیار ایمن برای استفاده حیوانات خانگی است. به زبان ساده تر، میکروچیپ نوعی کارت شناسایی بسیار کوچک است که درون بدن حیوان جاگذاری می شود.

میکروچیپ ها همان طور که از نام شان مشخص است، بسیار کوچک هستند و نقطه قوت آن ها، سادگی و راحتی استفاده از آن است .کلینیک دامپزشکی شرق تهرانبرترین کلینیک, با بهترین و متخصص ترین تیم
درباره ما

کلینیک ما در سال 1390 تاسیس شد .و خدمات ما در زمینه
آموزشگاه تربیت سگ ،آرایشگاه سگ و گربه ، کلینیک دامپزشکی شرق تهران۰۲۱۷۷۷۳۵۲۴۷


خدمات ما 24 ساعته می باشد

آدرس: تهران فلکه اول تهرانپارس خیابان گلبرگ خیابان رشید جنوبی خیابان بهار(حسینی) پلاک ۵۴
طراحی سایت و اجرا توسط مهراد مارکتینگ
Call Now Button
WhatsApp chat